Ударни Вести

About the author

Related Articles

One Comment

 1. 1

  Т. Рушев

  Кога пишувате, проучете маку повеќе за овој релативно нов систем, базиран на концетрациони огледала и стирлинг мотори. Овој систем веќе е влезен во комерцијално производство во САД пред 4-5 години.
  Поздрав,
  Т. Рушев

  Reply

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team