Templates by BIGtheme NET

За авторот

Поврзани објави

6 Comments

 1. 1

  biljana

  dali ne ima izvleceno za subvencii na solarni kolektori na ime tosor musev

  Одговори
  1. 1.1

   Предраг Стојковски

   Здраво Биљана,

   Одговорот на Вашето прашање може да го даде Министерството за економија, кое што го има организирано оваа извлекување.

   Продолжете и понатаму да не следите!

   Одговори
  2. 1.2

   Игор Мишевски

   Целосната листа на добитници на субвенции може да ја погледнете на следниот линк
   http://economy.gov.mk/files.php?force&file=dokumente/solarna/Lista_Solarni_162134379.pdf

   Одговори
 2. 2

  Martin

  од 2013 година ги имате ли резултатите од добитниците (листата).

  Одговори
  1. 2.1

   Предраг Стојковски

   Здраво Мартин, се уште немаме информации во врска со добитниците на субвенцијата. Чим ги добиеме истите ќе ги објавиме.
   Поздрав!

   Одговори
 3. 3

  borce gorgiev

  dali tie sto ne se dobitnici od segasnoto izvlekuvanje ke mozat pak da konkuriraat za subvencii

  Одговори

Постави коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team