About the author

Related Articles

4 Comments

 1. 1

  Zoki

  dali moze da ni kazete cena i kolkav i e kapacitetot na masinata od slikata
  blagodaram odnapred

  1. 1.1

   Предраг Стојковски

   Здраво Зоки,

   Сите машини кои се прикажани во текстот се како и на сликата. Цените и капацитетот на различни машини со различен капацитет се прикажани во текстот.

   Поздрав!

 2. 2

  Goran

  здраво

  Дали може да се знае земја на потекло, бренд, гаранција и време на испорака на овие брикетирки?

  благодарам

 3. 3

  Tefov

  Предраг, ајде те молам, доколку имаш каталог за оваква опрема, стави линк или прати ми го. фала

Comments are closed.

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team