Templates by BIGtheme NET
Ударни Вести

За авторот

Предраг Стојковски

Дипломиран економист, основач на блогот за Eнергетска ефикасност. Сопственик на претпријатие за финансиски консалтинг „Интро Груп„ дооел од Битола.

Поврзани објави

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team