Ударни Вести

About the author

Related Articles

3 Comments

 1. 1

  dejan

  Zdravo kje mozhe da mi kazhete dali mozhe da se prikluchi generator za struja so pogolema snaga od 3kw na ovoj sistem?

  Reply
  1. 1.1

   Предраг Стојковски

   Здраво Дејан,

   Агрегатот од 3 kw е најоптимален избор за овој капацитет

   Reply

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team