About the author

Related Articles

4 Comments

 1. 1

  Zoki

  dali moze da ni kazete cena i kolkav i e kapacitetot na masinata od slikata
  blagodaram odnapred

  1. 1.1

   Предраг Стојковски

   Здраво Зоки,

   Сите машини кои се прикажани во текстот се како и на сликата. Цените и капацитетот на различни машини со различен капацитет се прикажани во текстот.

   Поздрав!

 2. 2

  Goran

  здраво

  Дали може да се знае земја на потекло, бренд, гаранција и време на испорака на овие брикетирки?

  благодарам

 3. 3

  Tefov

  Предраг, ајде те молам, доколку имаш каталог за оваква опрема, стави линк или прати ми го. фала

Comments are closed.

2018 Powered By Wordpress, developed by Nova Solutions internet marketing agency