About the author

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Lovro

  Preskapo , uste edno prasanje , a kolku ce cini cuvarot sto ce gi cuva fotovoltajcite vo nekoja niva ?

 2. 2

  Оливер

  Има поевтини и поефикасни решенија од овие погоре, во смисла со помалку пари за поголема количина на вода од горенаведените… Мислам дека видов на еден друг сајт во Македонија …
  А за чуварот , лесно е …а ионака се земјоделците цело време на нивата во време на одлгедување и работа на поседите …

Comments are closed.

2018 Powered By Wordpress, developed by Nova Solutions internet marketing agency