About the author

Related Articles

3 Comments

 1. 1

  Dario

  Здраво,
  Би ве замолил доколку имате информации да ме известите, каде би можел да набавам вакви траки за прозорци.

  Благодарам однапред

  1. 1.1

   Игор Мишевски

   Здраво Дарио,

   Вакви траки можеш да најдеш во сите големи супермаркети. Јас последен пат купив од Џамбо – Веро центар.

   Поздрав

 2. Pingback: На што треба да внимавате кога купувате нова ПВЦ дограма? - Енергетска ефикасност

Comments are closed.

2018 Powered By Wordpress, developed by Nova Solutions internet marketing agency